Władze

Zarząd LGD „Jagiellońska Przystań”

Lp. Imię i nazwisko Nazwa podmiotu delegującego Sektor Gmina, którą reprezentuje członek Zarządu Funkcja w Zarządzie  LGD
1. Janusz Tryniecki Osoba fizyczna społeczny Parczew Prezes
2. Jerzy Krępski Osoba fizyczna społeczny Dębowa Kłoda Wiceprezes
3. Sylwia Szczepańska Osoba fizyczna społeczny Ostrów Lubelski Wiceprezes
4. Anna Drabik Osoba fizyczna społeczny Podedwórze Skarbnik
5. Justyna Kowalska – Babicz Stowarzyszenie Inicjatyw na Rzecz Gminy Jabłoń społeczny Jabłoń Członek Zarządu
6. Małgorzata Osipiak GOK w Milanowie publiczny Milanów Członek Zarządu
7. Ilona Matejczuk Osoba fizyczna społeczny Siemień Członek Zarządu

 

 

Komisja Rewizyjna LGD „Jagiellońska Przystań”

Lp. Imię i nazwisko Nazwa podmiotu delegującego Sektor Gmina, którą reprezentuje członek Zarządu Funkcja w Zarządzie  LGD
1. Adam Wróblewski Osoba fizyczna gospodarczy Parczew Przewodniczący
2. Katarzyna Matczuk GOK w Jabłoniu publiczny Jabłoń Wiceprzewodniczący
3. Danuta Hetman Osoba fizyczna społeczny Dębowa Kłoda Członek Komisji
4 Ewa Kozak Gminna Biblioteka Publiczna w Milanowie publiczny Milanów Członek Komisji
5. Anna Czubacka Osoba fizyczna społeczny Ostrów Lubelski Członek Komisji
6. Monika Mazurek Osoba fizyczna gospodarczy Podedwórze Członek Komisji
7. Alicja Markowska Gminna Biblioteka Publiczna w Siemieniu publiczny Siemień Członek Komisji

 

Rada LGD „Jagiellońska Przystań”

Lp. Imię i nazwisko Nazwa podmiotu delegującego Sektor
Gmina, którą reprezentuje członek Rady Funkcja w Radzie LGD
1. Chilczuk Krzysztof Gmina Podedwórze publiczny Podedwórze Przewodniczący
2. Łobejko Dariusz Gmina Jabłoń publiczny Jabłoń Wiceprzewodniczący
3. Zawisza Marzena Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Milanowskiej społeczny Milanów Sekretarz
4. Kędracki Paweł Gmina Parczew publiczny Parczew Członek
5. Drozd Elżbieta Osoba fizyczna gospodarczy Dębowa Kłoda Członek
6. Dąbrowska Grażyna Perły Chmielowa społeczny Dębowa Kłoda Członek
7. Mospinek Irena Osoba fizyczna gospodarczy Jabłoń Członek
8. Daniluk Maria Osoba fizyczna/rolnik gospodarczy Milanów Członek
9. Drozd Iwona Centrum Kultury publiczny Ostrów Lubelski Członek
10. Sobich Jerzy Osoba fizyczna gospodarczy Ostrów Lubelski Członek
11. Wróblewska Małgorzata OSP w Jasionce społeczny Parczew Wiceprzewodniczący
12. Sokołowska Milena Osoba fizyczna/rolnik gospodarczy Podedwórze Członek
13. Komarek Mariusz Fabryka Textus  Spółka z o.o. gospodarczy Siemień Członek
14. Jakubiuk Anna Osoba fizyczna społeczny Siemień Członek
15. Romańczuk Piotr Osoba fizyczna społeczny Milanów Członek